
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 27 pF |
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 5747
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01640
Ext.Price$0.01640
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01640 | $0.01640 |
| 10 | $0.00820 | $0.08200 |
| 50 | $0.00631 | $0.31550 |
| 100 | $0.00485 | $0.48500 |
| 500 | $0.00434 | $2.17000 |
| 1000 | $0.00388 | $3.88000 |
| 3000 | $0.00333 | $9.99000 |
| 5000 | $0.00309 | $15.45000 |
| 10000 | $0.00286 | $28.60000 |
| 30000 | $0.00265 | $79.50000 |
| 50000 | $0.00246 | $123.00000 |
| 100000 | $0.00228 | $228.00000 |
